Siber Yetenek Yaz Kampı – 2022

https://siberyetenek.online/

ÇEVRİMİÇİ SİBER YETENEK YAZ KAMPI

Cisco’nun açıkladığı rakamlara bakıldığında 2025 yılına kadar dünya genelinde 3,5 milyon siber güvenlik işi bulunmaktadır. Tabii ki bu işlerde görev alacak “Siber Yetenek“ler tüm firmaların istihdam etmek istediği insan kıymeti olarak, değerli bir istihdam fırsatı olarak dikkatimizi çekmektedir. Bizler de bu ihtiyaç ve fırsatı odağımıza alarak “İşimiz Gücümüz Siber Güvenlik Projesi” kapsamında “Siber Yetenek Yaz Kampı” başlatıyoruz.
“Siber Yetenek Yaz Kampı” çerçevesinde; Siber Güvenlik konusunda çalışmak isteyen yeteneklere yok haritası çizmek ve bu yeteneklerin Bulut Güvenliği alanında yetkinliklerini geliştirmek amaçlanmaktadır. Bu amaçla katılımcıların siber güvenlik için önemli alanlardan; yazılımveritabanı ve etik hacker uygulamalı eğitimleri ile siber güvenlik alanına ilişkin bilgi ve beceri sahibi olmaları ve son dönemde yükselen teknoloji bulut teknolojilerinin yönetiminde siber güvenlik uygulamaları ile ilgili “Cloud Security” ve “Cisco Akademi Siber Güvenliğe Giriş” sertifikalarına sahip olmaları hedeflenmektedir.

KİMLER KATILABİLİR?

Siber Güvenlik işlerini yakından tanımak isteyen ve Siber güvenlik alanında farkındalık ve uygulama deneyimi ile Cisco Akademi Siber Güvenliğe Giriş Sertifikası veya Cisco Bulut Güvenliği Sertifikası kazanmak isteyen 15 yaş üstü herkes katılabilir.

ÜCRETSİZ VE SERTİFİKALI

SON BAŞVURU : 16.07.2022

Bir yanıt yazın