Doku Okulları Kariyer Dokusu Programı – Siber Güvenlik Alanı ve Kariyer Semineri- 2021

May be an image of 1 person and text that says "KARİYER DOKUSU ARZU KİLİTCİ CALAYIR Cisco Networking Academy Siber Güvenlik Eğitmeni 小川 CISCO. Techoologist ıştır. Lisans eği mini Marmara Üniversitesi Bilgisayar Kontrol Öğretmenliği ve Düzce Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü' isansını Marmara Üniversitesi Bilimleri Enstitüsü Teknoloji Eğitimi alanında 201 yılında Türkmen Yayınevi Veritabanı Yönetim Sistemleri, 2015yılında Umuttepe Yayınevi Algoritmalar, Programlamaya Giriş aynı yayın Programlama Dili kitaplarının indandı 2020 da Technologist Women Platformu kurmuştur. Plartformun Avrupa Bir Sivi Düşün Derneği tarafından desteklenen projesi #DijitalAnne projesi lmuştur. Ulusal ve Uluslararası alanda akademik yayınları ve ödüll bulunmaktadır. İstanbul Üniversitesi Enformatik Anabilim doktora çalışmalar devam etmektedir TARİH: 16 Şubat 2021 SAAT 20.00 DOKU OKULLARI"

Toplumdaki siber güvenlik farkındalığının artmasına destek olma motivasyonu ile 16 Şubat 2021 tarihinde Doku Okulları’nın değerli öğrenci ve öğretmenleri ile #SiberGüvenlik👩‍💻 konuştuk. Davetleri için tekrar tüm Doku Okulları ailesine teşekkür ederim.

Öğrencilerimizin alana olan ilgisi, sorgulayıcı değerli soruları bizleri mutlu etti.#ağaçyaşikeneğilir Özellikle kız öğrencilerimizin alana olan merakı, gelecekteki yeni nesil teknolojilerde etkin rol olacak birer birey olarak, bugünden istekli ve motive olmaları ile ayrıca umutlandık. #geleceğinsiberyıldızları

Technologist Women Platformu kız öğrencilerimizin #toplumsalcinsiyeteşitliği kapsamında #siberkariyer alanında desteklenmeleri için hayata geçirilecek sosyal sorumluk projelerine gönüllü destek olmaktadır.

Bir cevap yazın