Orta Doğu / Suudi / Türkiye / Kuzey Afrika bölgesinde Mükemmel Eğitmen Ödülü 2015 – 2016 (Instructor Excellence Expert Award)

Cisco Networking Academy – Mükemmel Eğitmen Ödülü

Merhabalar,

İSMEK Cisco Networking Academy gönüllü eğitmeni olarak, Cisco firması tarafından Cisco Networking Academy eğitmenleri arasında düzenlenen “Cisco Networking Academy Ödüllendirme Programı” kapsamında Orta Doğu / Suudi / Türkiye / Kuzey Afrika bölgesinde “Instructor Excellence Expert –  Mükemmel Eğitmen” ödülüne layık görüldüm.

Cisco Networking Academy üzerindeki online kaynaklarının kullanılması, başlatılan profesyonel eğitimlerin tamamlanması ve öğrenci başarılarından dolayı 2015 ve 2016 yıllarında “Instructor Excellence Expert” ödülü aldım. Söz konusu ödül ile alınan ünvan dünya genelinde ilk %10 klasmanına girme başarısı gösteren eğitmenlere verilmektedir.

Takvim yılı boyunca herhangi bir müfredatta öğretilen en az 50 NetAcad (www.netacad.com) öğrencisinin online ve yüz yüze olarak sistemden başarı ile mezun etmesi gerekmektedir. Kura katılan öğrencilerin online kur bitirme final sınavında en az%50 tamamlama oranını gerçekleştirmesi ve de kurs geribildirim anketlerinde verilen puanları da değerlendirmeye alınması ile eğitmenler objektif bir değerlendirme sürecinden geçmektedir.

Ödülün verilmesindeki kriterler;

  • Öğrenci performansı
  • Öğrenci geribildirimi
  • Tamamlanmış mesleki gelişim fırsatları
  • Uygunluk

Haberin linkini de sizlerle paylaşıyorum. Keyifli okumalar 🙂

https://ismek.ist/tr/haber_detay.aspx?RegID=4848

https://ismek.ist/tr/haber_detay.aspx?RegID=2680

www.netacad.com
Akademi Başarımız

Bir yanıt yazın